istanbul escort

22 Eylül 2018 Cumartesi

AKSU'NUN SESİNE KULAK VERELİM !

16 Nisan 2018, 16:59
Bu makale 112 kez okundu
AKSU'NUN SESİNE  KULAK VERELİM !
 Giresunumuzun sporda en önde gelen değerleri, hiç şüphe yok ki, Futbolda Giresunspor ile Basketbolda ise Yeşilgiresun Belediyespor'dur.
Bugün her iki değerimiz de liglerinin alt sıralarında ve düşme tehlikesi ile karşı karşıya bulunmaktadırlar.
Giresunspor'un düşme potasından kurtulma şansının çok büyük olduğu görülmesine rağmen, Yeşligiresun Belediyespor'un bu kadar şanslı olacağını söyleye-miyoruz ve durumunun hayli kritik olduğu ortadadır.
Yeşilgiresun Belediyespor Başkanı Kerim Aksu'nun, Giresunspor'un 51. Kuruluş yıldönümünde yaptığı konuşma şöyle idi:
"Biz sadece Giresunspor şampiyonluğa giderken desteklemeyiz, başka takım destekleme ihtimalimiz yok. Bir takımımız daha var, YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR. Bu takıma da destek verilmelidir. Bu şehir sportif faaliyetler açısından en verimli şehir, nüfusa ve hacme göre büyük başarılar elde etmiş bulunuyoruz."
Başkan Aksu'nun sözleri gayet açık ve net. Basketbol Süper Liginde, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi takımların yanında diğer güçlü şehir takımları ile mücadele eden Yeşilgiresun Belediyespor'a da mutlaka destek verilmeli, bulunduğu üst ligde mücadelesini sürdürmesine yardımcı olunmalıdır.
Hem Giresunspor'umuza ve hem de Yeşilgiresun Belediyespor'umuza destek olunmasının GİRESUN-LULUK GÖREVİ OLDUĞU BİLİNMELİDİR.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV